Dane kontaktowe

Alicja Borkowska-Półtorak
alicja.borkowska(at)neshealthcare.pl
tel. 22 462 69 62

Rekrutacja

Od wielu lat pomagamy placówkom medycznym w skutecznym pozyskiwaniu najlepszych pracowników.  Specjalizujemy się w rekrutacji lekarzy do Wielkiej Brytanii. Prowadzimy jednak także procesy rekrutacyjne lekarzy, pielęgniarek i innych pracowników medycznych do prywatnych i publicznych placówek medycznych w Europie i poza nią.

Dysponujemy własną, stale rosnącą bazą kandydatów tworzoną od 2006 roku, dzięki czemu możemy sprawnie przeprowadzać procesy rekrutacyjne.

W naszej bazie posiadamy lekarzy, pielęgniarki, fizjoterapeutów, techników oraz innych specjalistów związanych z szeroko rozumianą ochroną zdrowia i medycyną.

Powierzając nam rekrutację zyskują Państwo dodatkowy kanał dotarcia do pracowników w całej Polsce.

Korzyści ze współpracy z NES Healthcare:

– Aktywnie docieramy do potencjalnych kandydatów

– Oferujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta

– Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem w obszarze rekrutacji i Zarządzania Zasobami Ludzkimi

– Zapewniamy wysoką jakość usług

Zapraszamy do kontaktu!

NES Healthcare jest certyfikowanym członkiem Recruitment and Employment Confederation – organizacji zrzeszającej brytyjskie prywatne firm rekrutacyjne działające zgodnie z najwyższymi standardami REC (więcej informacji: www.rec.uk.com)

NES Healthcare Polska (NES Holdings) jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2771 oraz jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem 2.14/00155/2016.