Oferty dla specjalistów

Dzięki NES Healthcare lekarze specjaliści lub kończący specjalizację w Polsce mają możliwość pracy w nowoczesnych, świetnie wyposażonych ośrodkach oraz możliwość kontaktu z wiodącymi konsultantami w danych dziedzinach.

W ramach dodatkowych korzyści oferujemy lekarzom zwrot kosztów rejestracji w GMC, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, pokrycie kosztów ubezpieczenia odpowiedzialności zawodowej, zwrot kosztów egzaminu IELTS, udział w programie emerytalnym.

Umożliwiamy także bezpieczne wdrożenie się w pracę (shadow week) przed rozpoczęciem kontraktu oraz wsparcie naszego zespołu klinicznego w trakcie trwania umowy.

NES Healthcare oferuje pracę dla lekarzy specjalistów w ponad 100 prestiżowych szpitalach na terenie całej Wielkiej Brytanii.

Dokumenty do pobrania

Nr referencyjny: MON/2017

NES Healthcare dysponuje ofertami pracy dla lekarzy zainteresowanych neurologią, w nowoczesnym ośrodku rehabilitacyjnym, położonym w zachodniej części Londynu.

więcej >

Nr referencyjny: TO/2017

NES Healthcare poszukuje lekarzy, którzy dołączą do zespołu składającego się z Senior House Officers, Registrars i Konsultantów w jednym z naszych największych szpitali partnerskich w regionie, posiadającym cztery oddziały O&T.

więcej >

Nr referencyjny: AER/2017

NES Healthcare posiada oferty pracy dla lekarzy z przynajmniej 4 letnim doświadczeniem w obszarze medycyny ratunkowej. Doświadczenie z ortopedii będzie dodatkowym atutem

więcej >

Nr referencyjny: NR/2017

NES Healthcare dysponuje ofertami pracy dla lekarzy neurologów, także w trakcie specjalizacji, którzy mają przynajmniej 36 miesięcy doświadczenia.

więcej >

Nr referencyjny: ICU/2017

NES Healthcare posiada oferty pracy dla specjalistów anestezjologów lub w trakcie specjalizacji, na oddziałach intensywnej terapii (ICU) lub oddziałach intensywnego nadzoru (HDU) zarówno w prywatnym jak i publicznym sektorze.

więcej >
Zarejestruj się w bazie NES, aby otrzymywać aktualne oferty pracy