Dane kontaktowe

Alicja Borkowska-Półtorak
alicja.borkowska(at)neshealthcare.pl
tel. 22 462 69 62

Oferta dla firm

NES Healthcare specjalizuje się w rekrutacji personelu medycznego do placówek w Wielkiej Brytanii. Oprócz tego zajmujemy się procesami rekrutacyjnymi lekarzy, pielęgniarek i innych pracowników medycznych do prywatnych i publicznych placówek medycznych w Europie i poza nią.

Prowadzimy także szkolenia z umiejętności psychospołecznych dla personelu medycznego oraz innych pracowników, a także coaching oraz doradztwo w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, znajomości rynku oraz najwyższych standardach współpracy z klientami i kandydatami zyskaliśmy opinię stabilnej i profesjonalnej firmy.

NES Healthcare jest firmą z prawie 30-letnim doświadczeniem w rekrutacji medycznej na rynku brytyjskim i ponad 9-letnim doświadczeniem w Polsce.

NES Healthcare jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2771

NES Healthcare jest certyfikowanym członkiem Recruitment and Employment Confederation – organizacji zrzeszającej brytyjskie, prywatne firm rekrutacyjne działające zgodnie z  najwyższymi standardami REC (więcej informacji: www.rec.uk.com)