O NES

NES Healthcare powstała prawie 30 lat temu w Wielkiej Brytanii w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie na personel medyczny w najbardziej prestiżowych sieciach brytyjskich szpitali prywatnych grup: Spire, Nuffield, Classic i BMI.

Obecnie posiadamy oferty pracy dla lekarzy w Anglii, Szkocji i Walii w ponad 120 prywatnych szpitalach zabiegowych. Współpracujemy również z National Health Service, który tworzy brytyjski sektor publiczny usług medycznych oraz z prywatnymi klinikami w Republice Południowej Afryki.

Oddział NES Healthcare Polska powstał w 2006 roku w celu wspierania rekrutacji lekarzy do pracy w Wielkiej Brytanii. Od tego czasu nasz oddział z sukcesem rekrutuje lekarzy do pracy w Wielkiej Brytanii nie tylko z Polski, ale również z pozostałych państw członkowskich Unii Europejskiej, szczególnie z Grecji, Rumunii oraz Bułgarii. Prowadzimy także rekrutację lekarzy, pielęgniarek i pozostałego personelu medycznego do innych państw.

Przez kilka ostatnich lat (do połowy 2017 r.) zajmowaliśmy się także rekrutacją lekarzy, pielęgniarek i innego personelu do polskich placówek medycznych. Naszymi klientami były publiczne i niepubliczne szpitale, centra medyczne, a także największe sieci placówek medycznych, jak i małe przychodnie. Posiadamy oferty pracy dla lekarzy, pielęgniarek oraz innych pracowników. Oferujemy także szkolenia z umiejętności psychospołecznych oraz coaching.

Dzięki naszemu doświadczeniu i jakości współpracy z pracodawcami oraz kandydatami zyskaliśmy opinię stabilnej i profesjonalnej firmy.

NES Healthcare jest certyfikowanym członkiem Recruitment and Employment Confederation – organizacji zrzeszającej brytyjskie prywatne firm rekrutacyjne działające zgodnie z najwyższymi standardami REC (więcej informacji: www.rec.uk.com)

NES Healthcare Polska (NES Holdings) jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2771 oraz jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem 2.14/00155/2016.

Nasze credo jest proste: Jesteśmy tu, by pomóc Ci pomagać innym.