Cykl indywidualnych spotkań rekrutacyjnych z brytyjskim pracodawcą w wielu polskich miastach

Serdecznie zapraszamy Państwa wraz ze znajomymi zainteresowanymi rozwojem kariery zawodowej na Wyspach na cykl indywidualnych spotkań rekrutacyjnych, podczas których nasza brytyjska rekruterka Margaret Kiss opowie o specyfice pracy w brytyjskim systemie szpitalnym, klinicznych i formalnych wymogach do aplikowania na dostępne stanowiska pracy, procedurze rejestracyjnej w General Medical Council oraz wszelkich innych kwestiach, które chcieliby Państwo omówić.

W styczniu 2018 roku GMC przegłosował zmiany dotyczące sytemu przyznawania licencji lekarzom w UK.  Zmiany te zaczną obowiązywać najprawdopodobniej już od 2019 roku. Oznacza to, że wszyscy lekarze bez względu na kraj pochodzenia, będą musieli się rejestrować w GMC według tej samej procedury – UKMLA (United Kingdom Medical Licensing Assesment). Będzie to proces obejmujący egzamin z jęz. angielskiego (IELTS lub niedawno zaakceptowany egzamin OET) oraz inne egzaminy weryfikujące wiedzę medyczną. Obecnie koszt rejestracji w GMC dla obywateli EU to 420£ oraz koszty dokumentacji. Od 2019 roku koszty rejestracji zwiększą się do około 3000£.

W ramach naszych indywidualnych spotkań będziemy mogli przeprowadzić Państwa przez procedurę rejestracji w GMC online, bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań z Państwa strony.  Oczywiście składkę rejestracyjną w GMC będziecie Państwo musieli opłacić sami, podobnie jak zebrać wymagane dokumenty – służymy radą jakie dokumenty należy przedstawić GMC.

Jeśli myślicie Państwo o pracy w Wielkiej Brytanii w przyszłości warto już teraz zadbać o to, by Wasze kwalifikacje zawodowe zostały uznane według obecnie obowiązujących zasad. Raz uznane kwalifikacje nie mogą zostać podważone, nawet gdy wejdą w życie zmienione przepisy dotyczące rejestracji.

W dniach od 10 do 17 marca  br. planujemy odwiedzić następujące miasta:

Kraków               10 marca
Katowice            11 marca
Łódź                     12 marca
Gdańsk                13 i 14 marca
Warszawa          15 i 16 marca
Lublin                  17  marca

NES Healthcare jest brytyjską firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem w rekrutacji lekarzy medycyny do około 180 szpitali na terenie Wielkiej Brytanii. W ostatnim czasie nawiązaliśmy współpracę z NHS i obecnie rozwijamy nowy dział zajmujący się tym obszarem, dzięki czemu naszym lekarzom po zakończeniu kontraktu RMO możemy zaoferować pracę na poziomie specjalisty w ramach publicznej opieki zdrowotnej.

Zalety współpracy z NES:

  • Brak wymogu zdawania egzaminu IELTS
  • Elastyczny czas pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość współpracy z najlepszymi konsultantami w Wielkiej Brytanii
  • Wsparcie przed i po zakończeniu kontraktu
  • Wsparcie na każdym etapie procesu rejestracyjnego w GMC oraz pomoc przy odnowieniu licencji

Warunkiem rejestracji na spotkanie rekrutacyjne jest przesłanie aktualnego CV w j. angielskim na adres recruitment@neshealthcare.pl

 

Serdecznie zapraszamy!