Cykl indywidualnych spotkań rekrutacyjnych z brytyjskim pracodawcą w wielu polskich miastach – edycja jesienna

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy Państwa wraz ze znajomymi zainteresowanymi rozwojem kariery zawodowej na Wyspach na cykl indywidualnych spotkań rekrutacyjnych, podczas których nasza brytyjska rekruterka Margaret Kiss opowie o specyfice pracy w brytyjskim systemie szpitalnym, klinicznych i formalnych wymogach do aplikowania na dostępne stanowiska pracy, procedurze rejestracyjnej w General Medical Council oraz wszelkich innych kwestiach, które chcieliby Państwo omówić.

W dniach od 4 do 12 października br. planujemy odwiedzić następujące miasta:

Katowice (4 i 5 października)
Łódź (6 października)
Warszawa (7 i 8 października)
Lublin (11 października)
Rzeszów (12 października)

NES Healthcare współpracuje z około 200 szpitalami na terenie Wielkiej Brytanii. W ostatnim czasie nawiązaliśmy współpracę z NHS i obecnie rozwijamy nowy dział zajmujący się tym obszarem, dzięki czemu naszym lekarzom po zakończeniu kontraktu RMO możemy zaoferować pracę na poziomie specjalisty w ramach publicznej opieki zdrowotnej. Jeśli rozważają Państwo podjęcie pracy na Wyspach, jest to najlepszy moment na rozpoczęcie procesu rekrutacyjnego ze względu na zbliżające się zmiany związane z BREXITem.

 

Zalety współpracy z NES:

  • Brak wymogu zdawania egzaminu IELTS
  • Elastyczny czas pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość współpracy z najlepszymi konsultantami w Wielkiej Brytanii
  • Wsparcie przed i po zakończeniu kontraktu
  • Wsparcie na każdym etapie procesu rejestracyjnego w GMC oraz pomoc przy odnowieniu licencji

Warunkiem rejestracji na spotkanie rekrutacyjne jest przesłanie aktualnego CV w j. angielskim na adres recruitment@neshealthcare.pl

Serdecznie zapraszamy!